Szkoła narciarska i snowboardowa Enso


OLGA KULESZ

instruktorka narciarstwa PZN i MENiS

Absolwentka AWF w Białej Podlaskiej. Zawsze pełna energii i uśmiechu instruktorka narciarstwa. Olga to też trenerka personalna, wielokrotna mistrzyni Polski oraz brązowa medalistka Mistrzostw Świata w Karate. Od zawsze związana ze sportem i zdrowym stylem życia czym bardzo chętnie się dzieli i zaraża swoich uczniów na stoku.

BEATA BORKOWSKA

instruktorka narciarstwa MENiS

Absolwentka wychowania fizycznego krakowskiego AWFu. Instruktorka gimnastyki sportowej, lekkiej atletyki oraz masażystka. Jej drugą miłością oprócz narciarstwa są biegi, które zaczęła trenować już w dzieciństwie. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywa na licznych koloniach, w szkołach oraz w klubie prowadząc gimnastykę. Podczas zimy, będąc na stoku zaraża uśmiechem od ucha do ucha i pasją do narciarstwa. Wszystkich zaprasza na roztańczone rozgrzewki.

KLAUDIA KALISZ

instruktorka narciarstwa PZN i MENiS

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Pełna entuzjazmu uwielbia dzieci i motywuje je do działania. Oprócz narciarstwa amatorka kolarstwa górskiego, zawodniczka i trenerka piłki nożnej. Zimą spędza czas w górach, by w pełni móc oddać się białemu szaleństwu.

AGATA PAWŁOWSKA

instruktorka narciarstwa SITN PZN

Absolwentka Politechniki Krakowskiej, była zawodniczka AZS. Lubi podróżować. Jej ulubionym miejscem jest Chorwacja, gdzie razem z ojcem Andrzejem uprawiają windsurfing.

DOMINIKA KRÓL

instruktorka narciarstwa PZN

Na nartach jeździła już zanim nauczyła się chodzić. Przez lata była zawodniczką Klubu Narciarskiego Gondola Krynica. W zimie zdobywa stoki, zaś latem żegluje oraz nurkuje w ukochanym chorwackim morzu. Studentka Ochrony Środowiska na Akademii Górniczo-Hutniczej.

ANDRZEJ PAWŁOWSKI

instruktor narciarstwa SiTN-PZN, delegat techniczny FIS

Wieczny podróżnik. Zimą ucieka z rodzinnego Krakowa szukając śniegu, latem – wiatru. Kiedy kończy sezon narciarski, zaczyna sezon kolarski i windsurfingowy. Formy fizycznej i psychicznej zazdroszczą mu nawet najmłodsi instruktorzy. Od lat związany z narciarstwem wyczynowym oraz organizowaniem szkolenia narciarskiego dla dzieci i dorosłych. Mistrz opanowania i spokoju ducha.

MARIUSZ MICHNIAK

instruktor narciarstwa SiTN-PZN oraz MENiS

Były zawodnik i uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Zapaleniec o niespożytej energii. Pierwszy na stoku, na sport przeznacza każdą wolną chwilę. Ze względu na związki z lekką atletyką oraz wyjątkową siłę, w szkole nadano mu przydomek Ursus. Z wykształcenia psycholog. Na stoku skoncentrowany na pracy, jednak w czasie dobrych imprez zamienia się w prawdziwego showmana.

KRZYSZTOF JANUR

instruktor narciarstwa SiTN-PZN oraz MENiS

Od dzieciństwa związany ze sportem. Wieloletni instruktor narciarski, organizator szkolenia na stopnie instruktorskie SiTN-PZN, trener żeglarstwa i wielbiciel kolarstwa górskiego. Dumny ojciec dwóch pięknych córek. W szkole znany z niewybrednego dowcipu i zdolności organizacyjnych.

FABIAN SOWIŃSKI

instruktor narciarstwa SiTN-PZN oraz MENiS

Rodowity kryniczanin, niemalże urodził się na stoku. Na narciarstwo był więc skazany od wczesnego dzieciństwa. Miłośnik sportu i podróży. Absolwent marketingu i zarządzania. Może pochwalić się współpracą z najlepszymi firmami zajmującymi się narciarstwem na polskim rynku. A kiedy nie jest na stoku, chodzi po górach, uprawia kolarstwo górskie, skacze ze spadochronem, dodając do tego wszystkiego dobrą muzykę i kino. Jego najnowszą ( i z pewnością nie ostatnią ) pasją jest natomiast hokej.

MACIEJ ZACZYK

instruktor narciarstwa SiTN-PZN i MENiS oraz instruktor snowboardu MENiS

Najbardziej wszechstronny instruktor w naszej szkole. Magistrant krakowskiej AWF, instruktor narciarstwa, snowboardu i pływania, ratownik WOPR, nauczyciel wychowania fizycznego, masażysta. Góry i woda to jego środowisko naturalne. Kiedy nie jeździ na nartach i snowboardzie, uprawia turystykę górską kiedy nie pływa - żegluje. A kiedy nie pracuje - jeździ na longboardzie, uprawia biegi trailowe, słucha rock-n-rolla i fotografuje.