Szkoła narciarska i snowboardowa Enso


BEATA BORKOWSKA

instruktorka narciarstwa MENiS

Absolwentka wychowania fizycznego krakowskiego AWFu. Instruktorka gimnastyki sportowej, lekkiej atletyki oraz masażystka. Jej drugą miłością oprócz narciarstwa są biegi, które zaczęła trenować już w dzieciństwie. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywa na licznych koloniach, w szkołach oraz w klubie prowadząc gimnastykę. Podczas zimy, będąc na stoku zaraża uśmiechem od ucha do ucha i pasją do narciarstwa. Wszystkich zaprasza na roztańczone rozgrzewki.

KLAUDIA KALISZ

instruktorka narciarstwa PZN i MENiS

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Pełna entuzjazmu uwielbia dzieci i motywuje je do działania. Oprócz narciarstwa amatorka kolarstwa górskiego, zawodniczka i trenerka piłki nożnej. Zimą spędza czas w górach, by w pełni móc oddać się białemu szaleństwu.

AGATA PAWŁOWSKA

instruktorka narciarstwa SITN PZN

Absolwentka Politechniki Krakowskiej, była zawodniczka AZS. Lubi podróżować. Jej ulubionym miejscem jest Chorwacja, gdzie razem z ojcem Andrzejem uprawiają windsurfing.

DOMINIKA KRÓL

instruktorka narciarstwa PZN

Na nartach jeździła już zanim nauczyła się chodzić. Przez lata była zawodniczką Klubu Narciarskiego Gondola Krynica. W zimie zdobywa stoki, zaś latem żegluje oraz nurkuje w ukochanym chorwackim morzu. Studentka Ochrony Środowiska na Akademii Górniczo-Hutniczej.

ANDRZEJ PAWŁOWSKI

instruktor narciarstwa SiTN-PZN, delegat techniczny FIS

Wieczny podróżnik. Zimą ucieka z rodzinnego Krakowa szukając śniegu, latem – wiatru. Kiedy kończy sezon narciarski, zaczyna sezon kolarski i windsurfingowy. Formy fizycznej i psychicznej zazdroszczą mu nawet najmłodsi instruktorzy. Od lat związany z narciarstwem wyczynowym oraz organizowaniem szkolenia narciarskiego dla dzieci i dorosłych. Mistrz opanowania i spokoju ducha.

MARIUSZ MICHNIAK

instruktor narciarstwa SiTN-PZN oraz MENiS

Były zawodnik i uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Zapaleniec o niespożytej energii. Pierwszy na stoku, na sport przeznacza każdą wolną chwilę. Ze względu na związki z lekką atletyką oraz wyjątkową siłę, w szkole nadano mu przydomek Ursus. Z wykształcenia psycholog. Na stoku skoncentrowany na pracy, jednak w czasie dobrych imprez zamienia się w prawdziwego showmana.

KRZYSZTOF JANUR

instruktor narciarstwa SiTN-PZN oraz MENiS

Od dzieciństwa związany ze sportem. Wieloletni instruktor narciarski, organizator szkolenia na stopnie instruktorskie SiTN-PZN, trener żeglarstwa i wielbiciel kolarstwa górskiego. Dumny ojciec dwóch pięknych córek. W szkole znany z niewybrednego dowcipu i zdolności organizacyjnych.

FABIAN SOWIŃSKI

instruktor narciarstwa SiTN-PZN oraz MENiS

Rodowity kryniczanin, niemalże urodził się na stoku. Na narciarstwo był więc skazany od wczesnego dzieciństwa. Miłośnik sportu i podróży. Absolwent marketingu i zarządzania. Może pochwalić się współpracą z najlepszymi firmami zajmującymi się narciarstwem na polskim rynku. A kiedy nie jest na stoku, chodzi po górach, uprawia kolarstwo górskie, skacze na spadochronie, dodając do tego wszystkiego dobrą muzykę i kino. Jego najnowszą ( i z pewnością nie ostatnią ) pasją jest natomiast hokej.

MACIEJ ZACZYK

instruktor narciarstwa SiTN-PZN i MENiS oraz instruktor snowboardu MENiS

Najbardziej wszechstronny instruktor w naszej szkole. Magistrant krakowskiej AWF, instruktor narciarstwa, snowboardu i pływania, ratownik WOPR, nauczyciel wychowania fizycznego, masażysta. Góry i woda to jego środowisko naturalne. Kiedy nie jeździ na nartach i snowboardzie, uprawia turystykę górską kiedy nie pływa - żegluje. A kiedy nie pracuje - jeździ na longboardzie, uprawia biegi trailowe, słucha rock-n-rolla i fotografuje.