Szkoła narciarska i snowboardowa Enso


KATARZYNA GAJEWSKA

instruktor narciarstwa SiTN-PZN oraz MENiS

Była zawodniczka KN Gondola Krynica, AZS Kraków oraz carvingowego MAKS K2 DEMO TEAM. Zimę spędza na śniegu, latem zajmuje się tenisem i windsurfingiem. Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, lingwistka, tłumaczka, kulturoznawca. Pasjonatka muzyki jazzowej, literatury latynoamerykańskiej i fotografii. Niespokojny duch – dzieli swój czas między Polskę, Alpy i ukochaną Hiszpanię. Jako instruktor od wielu lat współpracuje z wieloma szkołami narciarskimi, jednak jeśli tylko może, wraca na stoki Jaworzyny.

DOMINIKA SZYMAŃSKA

instruktorka narciarstwa SITN PZN

Swoje pierwsze szusy narciarskie szlifowała już w wieku 6 lat, a kolejne lata to czas poświęcony na ciężkie treningi w Klubie Narciarskim Jaworzyna w Krynicy Zdroju. Od kilku lat zapalona miłośniczka snowboardu. Jednak jej największą pasją są biegi górskie, które uprawia z licznymi sukcesami o każdej porze roku, dnia i nocy :) Z wykształcenia zupełnie ktoś inny.

AGATA PAWŁOWSKA

instruktorka narciarstwa SITN PZN

Absolwentka Politechniki Krakowskiej, była zawodniczka AZS. Lubi podróżować. Jej ulubionym miejscem jest Chorwacja, gdzie razem z ojcem Andrzejem uprawiają windsurfing.

ANDRZEJ PAWŁOWSKI

instruktor narciarstwa SiTN-PZN, delegat techniczny FIS

Wieczny podróżnik. Zimą ucieka z rodzinnego Krakowa szukając śniegu, latem – wiatru. Kiedy kończy sezon narciarski, zaczyna sezon kolarski i windsurfingowy. Formy fizycznej i psychicznej zazdroszczą mu nawet najmłodsi instruktorzy. Od lat związany z narciarstwem wyczynowym oraz organizowaniem szkolenia narciarskiego dla dzieci i dorosłych. Mistrz opanowania i spokoju ducha.

MARIUSZ MICHNIAK

instruktor narciarstwa SiTN-PZN oraz MENiS

Były zawodnik i uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Zapaleniec o niespożytej energii. Pierwszy na stoku, na sport przeznacza każdą wolną chwilę. Ze względu na związki z lekką atletyką oraz wyjątkową siłę, w szkole nadano mu przydomek Ursus. Z wykształcenia psycholog. Na stoku skoncentrowany na pracy, jednak w czasie dobrych imprez zamienia się w prawdziwego showmana.

KRZYSZTOF JANUR

instruktor narciarstwa SiTN-PZN oraz MENiS

Od dzieciństwa związany ze sportem. Wieloletni instruktor narciarski, organizator szkolenia na stopnie instruktorskie SiTN-PZN, trener żeglarstwa i wielbiciel kolarstwa górskiego. Dumny ojciec dwóch pięknych córek. W szkole znany z niewybrednego dowcipu i zdolności organizacyjnych.

FABIAN SOWIŃSKI

instruktor narciarstwa SiTN-PZN oraz MENiS

Rodowity kryniczanin, niemalże urodził się na stoku. Na narciarstwo był więc skazany od wczesnego dzieciństwa. Miłośnik sportu i podróży. Absolwent marketingu i zarządzania. Może pochwalić się współpracą z najlepszymi firmami zajmującymi się narciarstwem na polskim rynku. A kiedy nie jest na stoku, chodzi po górach, uprawia kolarstwo górskie, skacze na spadochronie, dodając do tego wszystkiego dobrą muzykę i kino. Jego najnowszą ( i z pewnością nie ostatnią ) pasją jest natomiast hokej.

MACIEJ ZACZYK

instruktor narciarstwa SiTN-PZN i MENiS oraz instruktor snowboardu MENiS

Najbardziej wszechstronny instruktor w naszej szkole. Magistrant krakowskiej AWF, instruktor narciarstwa, snowboardu i pływania, ratownik WOPR, nauczyciel wychowania fizycznego, masażysta. Góry i woda to jego środowisko naturalne. Kiedy nie jeździ na nartach i snowboardzie, uprawia turystykę górską kiedy nie pływa - żegluje. A kiedy nie pracuje - jeździ na longboardzie, uprawia biegi trailowe, słucha rock-n-rolla i fotografuje.